Fransızca öğrenenlerin en yakın arkadaşı Uteira

Uteira ilk uygulama fikirleri oluştuğundan beri amacının ne olacağı belli olmuştu. Fransızca öğrenenlerin faydalanabileceği, Türkçe kaynaklar sunan, Her şeyi bir yerde toplayan bir uygulamanın eksikliği bu fikrin daha fazla güçlenmesine neden oldu. Uteira içerisinde bulunan alt uygulamaların tümü Fransızca öğrenmek isteyen ve Türkçe konuşabilenlerin vazgeçilmez yardımcısı olmak için tasarlandı.

 

Fransizcaogreniyorum.net platformunun kurucusu Uluhan ARAL tarafından tasarlanan ve piyasaya sürülen bir uygulamadır. Amaç olarak fransizcaogreniyorum.net sitesindeki online eğitimlere katılan öğrencilere daha da fazlasını sunabilmek, daha hızlı Fransızca öğrenmelerini sağlamak için uygulamanın alt yapısı kuruldu. Sonrasında Fransızca öğrenmek isteyen herkesin faydalabileceği bir uygulama olarak geliştirmelerine devam edildi ve hatta ediliyor. Uygulamamız ilerleyen zamanlarda İngilizce, Almanca, İspanyolca ve İtalyanca öğrenenlere uygun bir şekilde de optimize edilerek geliştirilecektir.

Google Play Store indirmesi

IOS App Store İndirmesi

Pozitif yorum

Nasıl işliyor ?

Ücretsiz indirin 

Uygulamayı gerek IOS gerek Android cihazlarınıza ücretsiz indirin ve hemen profilinizi oluşturun.

Profilinizi oluşturun

Uygulama içerisindeki Fransızca gelişiminizi takip etmeniz için her imkanı sizlere sunuyoruz.

Online eğitimlere direk uygulama üzerinde giriş sağlayın

Fransizcaogreniyorum.net platformunda bulunan online eğitimlere katıldaysanız, Uteira uygulaması üzerinden direk erişim sağlayabileceksiniz.

Fransızca gelişiminizi kontrol altında tutun

Uygulama içerisinde bulunan egzersizlerin ve kelime dağarcığının ne kadar iyi olduğu test edebilecek ve hangi konuyu ne kadar iyi anladığınızı görebileceksiniz.